Лікуюсь тут вже тривалий час. Чудові лікарі, причому всі! Якісна робота та довготривалий результат. Дуже гарний сервіс, індивідуальний підхід і приємні ціни. Рекомендую на 100% 😉
Testimonials
Наталья Башак
Користуюся послугами клиніки VerMax вже багато років. Робила імпланти, лікувала зуби. Нещодавно зробила чистку зубів. Завжди задоволена результатом та сервісом. Завдяки моїм відгукам мій чоловік також став клієнтом цієї клініки. Тож якщо потребуєте допомоги лікаря-стоматолога, раджу клініку VerMax.
Лідія Кур’янова
Протягом 10 років вся наша сім’я є клієнтами даної клініки. Все якісно, вчасно, в зручний час .
Таміла Аскерова
Прекрасна клініка, чудові лікарі !!! Лікування проходить з задоволенням, все на вищому рівні. Завжди чуйні, підкажуть, направлять)) зубки вже більше двох трьох років в повному порядку, завдяки Вашій клініці☺️☺️☺️
Aliona Tsiganok
Дуже хороша клініка, в якій працюють справжні професіонали своєї справи. Користуємося послугами всією сім’єю. Уважний і привітний персонал, новітнє обладнання, індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Ірина Мушта
Чудовий сервіс, хороші ціни, прекрасні умови, віччливий персонал, професіонально надають послуги стоматологи ;))
Elenberdnikova Елена
Чудова клініка з кваліфікованими фахівцями своєї справи! Дуже вдячна Руслану Ігоровичу за його роботу.
Крістіна Порошинська
Лікар Литовченко Руслан Ігорович, просто тепер мій рятівник ? я до жаху боялася стоматологів, зуби в жахливому стані, але зустрівши такого лікаря я налаштувалася їх лікувати дуже дякую клініці і конкретно лікаря! Видалення зуба мудрості пройшло ідеально і без болісно, мені так легко навіть молочні рвали
Анна Мотреску
Вже неодноразово відвідую стоматологію VerMax і дуже задоволена сервісом і якістю роботи Кінчарук Надії Олександрівни. Надія Олександрівна займалася лікуванням моїх зубів, чищенням і відбілюванням, завжди уточнить як зручно, не боляче, як себе почуваю. Одного разу під час падіння вибила собі передній зуб і потребувала термінової допомоги, подзвонила лікарю і вона мене прийняла в не робочий час, за що дуже вдячна! Дякую за сервіс і турботу, однозначно краща стоматологія в місті!
Еля Іщенко
Дякую, чудовому лікарю, Литовченко Руслану Ігоровичу. Спочатку привела свого 8 річного сина, до якого Руслан Ігорович швидко знайшов потрібний підхід і для лікування зубів нам навіть не знадобилася анестезія, коли у мене виникла проблема, я навіть не замислювалася до кого йти, вибір очевидний. І не пошкодувала, було складне видалення корінного зуба, від якого залишилися одні руїни. Швидко, безболісно, з урахуванням майбутнього протезування. Величезна Подяка лікарю і клініці, також радують демократичні ціни. Рекомендую!
