Testimonials

Лідія Кур’янова

Протягом 10 років вся наша сім’я є клієнтами даної клініки. Все якісно, вчасно, в зручний час .

Таміла Аскерова

Прекрасна клініка, чудові лікарі !!! Лікування проходить з задоволенням, все на вищому рівні. Завжди чуйні, підкажуть, направлять)) зубки вже більше двох трьох років в повному порядку, завдяки Вашій клініці☺️☺️☺️

Aliona Tsiganok

Дуже хороша клініка, в якій працюють справжні професіонали своєї справи. Користуємося послугами всією сім’єю. Уважний і привітний персонал, новітнє обладнання, індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Ірина Мушта

Чудовий сервіс, хороші ціни, прекрасні умови, віччливий персонал, професіонально надають послуги стоматологи ;))

Elenberdnikova Елена

Чудова клініка з кваліфікованими фахівцями своєї справи! Дуже вдячна Руслану Ігоровичу за його роботу.

Крістіна Порошинська

Лікар Литовченко Руслан Ігорович, просто тепер мій рятівник 😍 я до жаху боялася стоматологів, зуби в жахливому стані, але зустрівши такого лікаря я налаштувалася їх лікувати дуже дякую клініці і конкретно лікаря! Видалення зуба мудрості пройшло ідеально і без болісно, ​​мені так легко навіть молочні рвали

Анна Мотреску

Вже неодноразово відвідую стоматологію VerMax і дуже задоволена сервісом і якістю роботи Кінчарук Надії Олександрівни. Надія Олександрівна займалася лікуванням моїх зубів, чищенням і відбілюванням, завжди уточнить як зручно, не боляче, як себе почуваю. Одного разу під час падіння вибила собі передній зуб і потребувала термінової допомоги, подзвонила лікарю і вона мене прийняла в не робочий час, за що дуже вдячна! Дякую за сервіс і турботу, однозначно краща стоматологія в місті!

Еля Іщенко

Дякую, чудовому лікарю, Литовченко Руслану Ігоровичу. Спочатку привела свого 8 річного сина, до якого Руслан Ігорович швидко знайшов потрібний підхід і для лікування зубів нам навіть не знадобилася анестезія, коли у мене виникла проблема, я навіть не замислювалася до кого йти, вибір очевидний. І не пошкодувала, було складне видалення корінного зуба, від якого залишилися одні руїни. Швидко, безболісно, ​​з урахуванням майбутнього протезування. Величезна Подяка лікарю і клініці, також радують демократичні ціни. Рекомендую!

Наталья Моісеєнко

Хочу подякувати керівництву клініки за відмінно організовану роботу всього персоналу. Окреме дякую лікарям за професіоналізм, компетентність та уважність, чуйність по відношенню до клієнтів! Дякую за вашу працю!

Ірина Потетня

Це найкраща стоматологічна клініка з усіх, в які я зверталася. Дуже милі і доброзичливі адміністратори, які завжди йдуть назустріч (кілька разів доводилося переносити запис, миттєво відповідають на повідомлення, завжди вирішать будь-яке питання). Мій лікуючий лікар хірург-стоматолог, ортопед, Руслан Ігорович Литовченко – справжній професіонал своєї справи. Прийшла з безліччю проблем, до цього дуже довго ходила по різних лікарях і справа тягнулася не один рік. Тут же чіткий план лікування, поради, пояснення кожного руху, чіткі рекомендації, жодного разу не було боляче. Попереду ще багато роботи, ортодонтичне лікування.
Ставлення дуже людське, спізнювалася на 40 хвилин, і була останнім пацієнтом, мене чекали!)
Летіла в Vermax з радістю, хоч летіти було досить довго (добиралася з іншого кінця Києва 2 години).
Дякуємо!
Ви найкращі)
Я з вами назавжди