Testimonials

Наталья Моісеєнко

Хочу подякувати керівництву клініки за відмінно організовану роботу всього персоналу. Окреме дякую лікарям за професіоналізм, компетентність та уважність, чуйність по відношенню до клієнтів! Дякую за вашу працю!

Ірина Потетня

Це найкраща стоматологічна клініка з усіх, в які я зверталася. Дуже милі і доброзичливі адміністратори, які завжди йдуть назустріч (кілька разів доводилося переносити запис, миттєво відповідають на повідомлення, завжди вирішать будь-яке питання). Мій лікуючий лікар хірург-стоматолог, ортопед, Руслан Ігорович Литовченко – справжній професіонал своєї справи. Прийшла з безліччю проблем, до цього дуже довго ходила по різних лікарях і справа тягнулася не один рік. Тут же чіткий план лікування, поради, пояснення кожного руху, чіткі рекомендації, жодного разу не було боляче. Попереду ще багато роботи, ортодонтичне лікування.
Ставлення дуже людське, спізнювалася на 40 хвилин, і була останнім пацієнтом, мене чекали!)
Летіла в Vermax з радістю, хоч летіти було досить довго (добиралася з іншого кінця Києва 2 години).
Дякуємо!
Ви найкращі)
Я з вами назавжди

Владислав Олійник

У Києві проїздом …. Довелося звернутися з гострим болем під коронкою !! Мила молода дівчина швиденько і що в моєму випадку головне, безболісно все виправила … Адекватні ціни .. Залишився дуже радий!
Велике спасибі за надану допомогу …

Мирослава Кравець

Довго я звичайно тягнула за часом, щоб нарешті привести свої зуби в порядок. Минулої зими невдало впала, в результаті проблеми з зубами. Займався цією проблемою хірург-імплантолог Кац Максим Аркадійович. Дуже йому вдячна за добре виконану роботу!

Віра Хижняк

Взагалі навіть і не побачила такого, про що пише Inna Kurylo! Адміністратор клініки справила дуже хороше враження. Приємна, чуйна. Та й з питання чека, взагалі ніяких проблем не виникло. Мені без проблем його пробили. Та й самій клінікою залишилася задоволена! Тепер з будь-якими проблемами зубів тільки сюди!

Da Na

Дуже приємні майстри, завжди пояснять в подробицях весь процес і ми знайдемо правильне рішення. Звертаюся вже рік, ніколи не було проблем, з повагою ставляться до особистого часу, имплантолог дуже приємний і харизматична людина, на найскладнішій операції підбадьорить і підтримає

Color Skin

Nav Mode